O nas

Dental Planet to doświadczony i wykwalifikowany zespół lekarzy specjalistów stomatologii. Służymy wiedzą i doświadczeniem zdobytym w ciągu kilkunastu lat praktyki lekarskiej. Od początku działalności zawsze kierujemy się dobrem pacjenta. Naczelną naszą zasadą jest to, że pacjent jest najważniejszy.

Dysponujemy w pełni wyposażonymi gabinetami stomatologicznymi. Gabinety wyposażone są w doskonały sprzęt medyczny renomowanych firm jak: Stern Weber, W&H, NSK, Gendex i innych.

Dobry sprzęt to komfort pracy dla dentysty i wymierne korzyści dla pacjenta. Profesjonalny sprzęt gwarantuje wysoki poziom leczenia z wykorzystaniem najnowszych technik.

Cały czas obserwujemy postęp technologii stomatologicznych i staramy się wdrażać nowe metody. Aby skutecznie i efektywnie leczyć stale podnosimy swoje kwalifikacje. Uczestniczymy w kursach, sympozjach, targach czy kongresach stomatologicznych. Od lat doskonalimy naszą wiedzę. Dlatego, że stomatologia to nasza pasja.

Pracujemy w stałym zgranym zespole, który składa się z doświadczonych lekarzy stomatologów różnych specjalności. Dzięki temu możemy oferować szeroką i w pełni profesjonalną opiekę.

Założyciele Dental Planet:

lek. stom. Danuta Kłosińska – specjalista chirurgii stomatologicznej. Absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku, którą ukończyła w 2001 r. W latach 2005-2011 pracowała w Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Akademii Medycznej w Gdańsku, a następnie w Przychodni Chirurgii Stomatologicznej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.

lek. stom. Cezary Kłosiński – specjalista protetyki stomatologicznej. Absolwent Akademii Medycznej w Gdańsku. Certyfikowany wykładowca firmy Dentsply Sirona. Ukończył studia w 1999 r., a w latach 2000-2009 pracował jako asystent w Katedrze i Zakładzie Protetyki Stomatologicznej Akademii Medycznej w Gdańsku. Jego hobby to historia i przede wszystkim turystyka.