Wybielanie nowoczesnym środkiem firmy Prevdent

Promocja na wybielanie zębów nowoczesnym środkiem firmy Prevdent. Innowacyjny preparat wybielający firmy Prevdent zawiera nano-hydroksyapatyt. Nano cząsteczki są w stanie wniknąć do kanalików zębinowych oraz osadzić się na ich wewnętrznych ściankach, dzięki czemu podczas zabiegu wybielania zębów jesteśmy w stanie zmineralizować na nowo ząb poprzez główny jego składnik – szkliwo zęba składa się w ok. 97% hydroksyapatytu.

Korzyści z zastosowania innowacyjnej metody:

  • brak nadwrażliwości podczas sesji lampowej
  • brak nadwrażliwości po zabiegu
  • możliwość leczenia pacjentów z nadwrażliwością poprzez wybielanie.

Zabieg w promocyjnej cenie 999 zł

Promocja trwa do końca maja 2018 r.
(przeciętna cena w gabinetach stomatologicznych to 1200-1900 pln).

Zadzwoń i umów wizytę

Technologia firmy Prevdent.

Do produkcji żelu wybielającego firma Prevdent używa zaawansowanych technologicznie składników tak, aby skutecznie pozbyc sie przebarwien na zebach spowodowanych m. in.: paleniem tytoniu, piciem herbaty, kawy lub czerwonego wina. System Prevdent jest unikalnym systemem zawierającym jedyne w swoim rodzaju połączenie 6% nadtlenku wodoru wraz z nano-hydroksyapatytem.

Metoda firmy Prevdent umożliwia osiągnięcie białych zebów w 7-8 odcieniach w niecałe 1,5 godziny. Odwrażliwianie zębów wraz z wybielaniem do tej pory wydawało się niemożliwe teraz dzięki nowej metodzie staje się realne.

logoPrevdent

Jak bardzo można wybielić zęby?

Badania pokazuja, iz przy zastosowaniu metody firmy Prevdent mozemy osiagnac biel o 7, 8 odcieni jasniejsza od stanu obecnego. Rezultat ten bedzie równiez zalezał od obecnego koloru oraz uwarunkowan własnych pacjenta.

Czy procedura jest bezpieczna?

Tak, lampowa procedura wybielania firmy Prevdent jest bezpieczna. W trakcie stosowania tej procedury szkliwo zęba nie ulega zniszczeniu. Taki efekt został osiągnięty dzięki zaawansowanej formule składników, gdzie głównym z nich jest nano-hydroksyapatyt (hydroksyapatyt jest głównym składnikiem szkliwa, ok. 97%). Hydroksyapatyt wytwarzany jest sztucznie, dzieki odpowiedniemu stosunkowi wapnia do fosforu, wykazuje identyczne właściwości jak jego naturalny odpowiednik. Drugim składnikiem jest nisko stężony, 6% nadtlenek wodoru (procentowość jest zgodna z najnowszymi wymogami prawa unijnego).

Jak wygląda procedura?

Na początku Twój dentysta sprawdzi stan Twoich zębów. Następnie odbędzie się etap zabezpieczenia jamy ustnej, dziąseł oraz ust. Sama procedura trwa koło 1 godziny, po tym Twoje zęby znów będą świecić naturalną bielą. Łatwo, szybko i skutecznie.

Jak długo moje zęby pozostaną białe?

Efekt procedury wybielania zębów za pomocą systemu Prevdent może się utrzymać od 2 do 3 lat. Oczywiście rezultat zależny będzie także od indywidualnych warunków pacjenta oraz nawyków żywieniowych.

Czy jest to zabieg bolesny?

Zabieg jest niemalże bezbolesny. Tylko w niektórych przypadkach (powiększonej wrażliwości przed) może pojawić się delikatna nadwrażliwość w trakcie i po zabiegu (do 24 godzin). Dzięki temu procedura wybielania zębów marki Prevdent jest rekomendowana dla pacjentów z nadwrażliwością zębów. Nano-hydroksyapatyt zawarty z aktywnej pianie docelowo mineralizuje szkliwo oraz redukuje nadwrażliwość.

Co po zabiegu?

Przez co najmniej 24 godziny po wybielaniu zaleca się unikanie jedzenia i picia zawierającego jakiekolwiek barwinki (cola, kawa, herbata, czerwone mięso, pomidory, sos sojowy itp.). Dotyczy to również owoców, z wyjątkiem bananów. Należy utrzymywać przez ten czas tzw. „biała diete”, czyli spożywac produkty takie jak mleko, woda, białe pieczywo, ryby, ryz, serek wiejski. Należy trzymać się zasady: nie powinienem jeść niczego, co mogłoby ubrudzić białą koszulę.